AKADEMIA Liderów

 • Chcesz rozwijać się roli w Lidera?
 • Twoim celem jest efektywne prowadzenie zespołu i realizowanie celów?
 • Zastanawiasz się jak skutecznie motywować pracowników?
 • Może jesteś już Liderem i zależy Ci na tym, aby w swoje żagle złapać nowy wiatr?

Jeżeli chociaż na jedno z powyższych pytań Twoja odpowiedź była twierdząca -“Akademia Liderów EXTEND” jest dla Ciebie!

Praktycy w akcji

Akademię Liderów EXTEND stworzyliśmy bazując na doświadczeniu zdobywanym na pozycjach menedżerskich w różnych branżach – zarówno w międzynarodowych koncernach, jak również w lokalnych przedsiębiorstwach. Poza doświadczeniem w zarządzaniu, jesteśmy aktywnymi trenerami, dzięki czemu wiemy jak skutecznie podzielić się naszym know-how!

Co nas wyróżnia ?

nastawienie na efekt

Jesteśmy świadomi, że każdy człowiek ma swoje „FLOW”, którego nie da się zmierzyć, zważyć, ani policzyć. Dlatego w trakcie projektu będziesz pracować z różnymi trenerami. Nasz zespół jest zróżnicowany pod kątem doświadczeń, charakterów, pasji i PESELu. To mieszanka osobowości, która pozwoli Ci nie tylko chłonąć to co najlepsze, ale również zobaczyć różne style zarządzania – co będzie dla Ciebie dodatkowym źródłem inspiracji.

Praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka

Forma wykładowa to coś co już dawno zostawiliśmy innym. Nasze szkolenia to 100% aktywnego, warsztatowego działania.
Tworzymy dla Ciebie bezpieczną przestrzeń, w której możesz doświadczać, testować, popełniać błędy, wyciągać wnioski i wyznaczać swoje własne cele. Zasada jest prosta – im więcej dasz z siebie, tym więcej zyskasz!

open mind

Im więcej różnorodności, tym bardziej efektywny proces rozwoju! Doświadczenie, wiek, zdobyte fakultety, dyplomy, płeć, orientacja seksualna, czy kolor skóry? Punktem wyjściowym dla nas jest fakt, że wszyscy spotykamy się w tym samym celu i realizujemy wspólną misję. KAŻDY jest u nas mile widziany! 

Co nas wyróżnia ?

Tworzymy dla Ciebie przestrzeń, w której możesz zbadać i odkryć to co jest Ci najbliższe, poznać siebie jako Trenera i wykreować swój własny styl, w którym poczujesz się dobrze i pewnie.

Akademia Trenerów EXTEND nie jest taśmą produkcyjną, dostarczającą na rynek trenerów – ale miejscem, które pomoże oszlifować Ci Twój warsztat i wydobyć z niego najpiękniejszy – bo Twój własny blask.

co będziesz rozwijać?

„Akademia Liderów EXTEND” to projekt szkoleniowy, który ma na celu wyposażyć Cię w arsenał umiejętności, wiedzy i kompetencji niezbędnych do pełnienia roli Lidera, dzięki którym zyskasz pewność siebie w pracy z zespołem, zwiększysz skuteczność oraz poszerzysz swoje zawodowe horyzonty.
Uczestnicząc w Akademii:

 • Poznasz różne style zarządzania
 • Dowiesz się jak skutecznie budować autorytet
 • Zyskasz narzędzia do analizy skuteczności zespołu
 • Opanujesz skuteczne metody delegowania zadań
 • Dowiesz się jak zarządzać talentami 
 • Zyskasz narzędzia służące poprawie komunikacji w zespole
 • Zgłębisz zasady skutecznego budowania zespołu
 • Nauczysz się motywować i dyscyplinować zespół
 • Poznasz techniki wychodzenia z sytuacji kryzysowych

Dla kogo jest ten program ?

„Akademia Liderów EXTEND” dostosowana jest zarówno dla osób początkujących, które chcą rozwijać swoją karierę w kierunku zarządzania, jak i dla doświadczonych Liderów, którzy pragną pogłębić swoją wiedzę, umiejętności i zyskać inspirację do dalszych działań.

Co dostaniesz po ukończeniu szkolenia ?

Po ukończeniu programu otrzymasz Certyfikat, ponadto jako absolwent „Akademii Liderów EXTEND”, dostaniesz również pakiet 3 bezpłatnych godzin konsultacji rozwojowych z naszymi ekspertami, dzięki którym skuteczniej wdrożysz zdobytą wiedzę w swoim środowisku.

Szkolenie trwa 4 weekendy i kilka godzin. 😉
W ramach Akademii Liderów EXTEND weźmiesz udział w 4 dwudniowych zjazdach stacjonarnych i w podsumowaniu całego projektu, które odbędzie się w formie 3 godzinnego spotkania w formie ONLINE.
Szkolenia odbywają się w niewielkich – maksymalnie 14 osobowych grupach.

NAJBLIŻSZE EDYCJE

POBIERZ INFORMATOR

WARSZAWA – KWIECIEŃ ’24

Chcesz dopytać o edycję w Twoim mieście – wypełnij formularz zgłoszeniowy.

program szkolenia

Zjazd I  – Przywódca vs. Lider

W trakcie zjazdu poznasz najbardziej popularne style zarządzania, dowiesz się jak budować autorytet Lidera. Będziesz mieć okazję do przeprowadzenia autoanalizy, która pozwoli Ci zrozumieć gdzie jesteś jako Lider oraz w jaki sposób wpływa to na biznes i Twój zespół.

Zjazd II – Zarządzanie talentami i delegowanie zadań

Dobry Lider to nie zawsze osoba, która posiada wiele talentów, ale taka, która potrafi skutecznie zarządzać nimi w swoim zespole. W trakcie II zjazdu dowiesz się jak delegować zadania w zależności od posiadanych talentów, cech osobowości oraz etapu rozwoju pracownika. Nauczysz się również wykorzystywać coaching i mentoring w codziennej pracy w zespołem.

Zjazd III – Budowanie zespołu, motywowanie i dyscyplinowanie

Podczas III zjazdu poznasz narzędzia, które będą Twoim wsparciem w budowaniu zgranego i silnego zespołu – rozpoczynając od wyznaczenia wspólnych wartości, przez wybór najlepszych kandydatów w procesie rekrutacji, skuteczne motywowanie i dyscyplinowanie, przeciwdziałanie retencji, aż po ważny moment – rozstania z pracownikiem.

Zjazd IV – Zarządzanie kryzysem, czyli „dowożenie” projektów

Ostatni zjazd wzbogaci Cię o umiejętność wdrażania działań prewencyjnych, które mają zapobiegać pojawieniu się kryzysom. Dowiesz się również jak skutecznie stawiać czoła napotkanym problemom i wdrażać plany pozwalające „dowieźć” każdy projekt.

zapisy i kontakt

Czas na nowe wyzwania!
Wejdź na wyższy poziom zarządzania z “Akademią Liderów EXTEND”

W celu wzięcia udziału w Akademii Trenerów EXTEND skontaktuj się
kontakt@excg.pl
723 633 119