AKADEMIA TRENERÓW

  • Marzysz o rozwijaniu swojej kariery w roli trenera?
  • Chcesz prowadzić inspirujące szkolenia, przekazywać wiedzę i motywować innych do rozwoju?
  • Może jesteś już trenerem i zależy Ci na tym, aby w swoje trenerskie żagle złapać nowy wiatr?

Jeżeli chociaż na jedno z powyższych pytań Twoja odpowiedź była twierdząca -“Akademia Trenerów EXTEND” jest dla Ciebie!

Akademia Trenerów EXTEND to program stworzony i skalibrowany przez praktyków prowadzących szkolenia w wielu branżach na rynku. Nasz zespół jest zróżnicowany pod kątem doświadczeń, charakterów, pasji i PESELu – razem mamy ponad 100 lat doświadczenia.

Jesteśmy świadomi, że każdy człowiek ma swoje „FLOW”, którego nie da się zmierzyć, zważyć, ani policzyć. Dlatego w trakcie projektu będziesz pracować
z różnymi trenerami.

To mieszanka osobowości, która pozwoli Ci nie tylko chłonąć to co najlepsze, ale zobaczyć w „akcji” trenerów, którzy przez lata pracy i tysiące godzin spędzonych w Sali szkoleniowej wypracowali swój indywidualny styl prowadzenia szkoleń.

Co nas wyróżnia ?

Tworzymy dla Ciebie przestrzeń, w której możesz zbadać i odkryć to co jest Ci najbliższe, poznać siebie jako Trenera i wykreować swój własny styl, w którym poczujesz się dobrze i pewnie.

Akademia Trenerów EXTEND nie jest taśmą produkcyjną, dostarczającą na rynek trenerów – ale miejscem, które pomoże oszlifować Ci Twój warsztat i wydobyć z niego najpiękniejszy – bo Twój własny blask.

Co nas wyróżnia ?

Tworzymy dla Ciebie przestrzeń, w której możesz zbadać i odkryć to co jest Ci najbliższe, poznać siebie jako Trenera i wykreować swój własny styl, w którym poczujesz się dobrze i pewnie.

Akademia Trenerów EXTEND nie jest taśmą produkcyjną, dostarczającą na rynek trenerów – ale miejscem, które pomoże oszlifować Ci Twój warsztat i wydobyć z niego najpiękniejszy – bo Twój własny blask.

co będziesz rozwijać?

W ramach Akademii Trenerów EXTEND zdobędziesz niezbędne know-how do pracy w roli trenera. Zyskasz pewność siebie w pracy z grupą oraz poszerzysz swoje perspektywy zawodowe.

Opanujesz do perfekcji sztukę projektowania, prowadzenia oraz ewaluacji szkoleń. Zagłębisz tajniki pracy rozwojowej
z osobami dorosłymi (tzw. andragogiki), a także nabędziesz umiejętności treningu praktycznego, pracy z kreatywnymi formami szkoleń i wiele więcej!

Dla kogo jest ten program ?

Akademia Trenerów EXTEND dostosowana jest zarówno dla osób początkujących, które chcą rozwijać się od podstaw
i zacząć swoją przygodę ze szkoleniami, jak i dla doświadczonych trenerów, którzy pragną pogłębić swoją wiedzę
i umiejętności.

Zero nudy, tylko doświadczanie !

Nasze szkolenia prowadzone są w formie interaktywnej i praktycznej. Unikamy nudnych wykładów, a zamiast tego uczymy poprzez doświadczanie. Zawsze jesteśmy dostępni, jeżeli potrzebujesz indywidualnego wsparcia czy przysłowiowego “kopa na szczęście”.

Dopasowane do Ciebie i potrzeb rynku

“Akademia Trenerów EXTEND” to program stworzony z myślą o Tobie. Dajemy Ci możliwość poznania siebie
i wykreowania indywidualnego trenerskiego stylu. Uczestnictwo w “zjeździe online” pozwoli Ci na opanowanie narzędzi do prowadzenia szkoleń online, co w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważne.

Co dostaniesz po ukończeniu szkolenia ?

Po zakończeniu programu otrzymasz Certyfikat ukończenia programu szkoleniowego składającego się z 96h szkoleniowych. Masz też na start pakiet 3 bezpłatnych godzin konsultacji rozwojowych z naszymi ekspertami.

Szkolenie trwa 6 weekendów, na które składa się z pięć dwudniowych zjazdów stacjonarnych, oraz jeden dwudniowy zjazd online.

Zapewniamy pracę w małych grupach maksymalnie 14 osób!

NAJBLIŻSZE EDYCJE

POBIERZ INFORMATOR

Chcesz dopytać o edycję w Twoim mieście – wypełnij formularz zgłoszeniowy.

program szkolenia

zjazd 1 – architektura szkoleń

Zjazd otwierający to doskonała okazja do zapoznania się z budową szkolenia. Co stanowi jego fundament? Jak wznieść stabilne ramy, a wszystko to przykryć dachem gwarantującym poczucie bezpieczeństwa? W trakcie pierwszego spotkania każdy z nas przejdzie przez przyspieszony kurs architektury.

zjazd 2 – narzędzia i formy pracy trenera

To szkolenie pokaże Ci w jaki sposób skutecznie pracować w trakcie prowadzenia szkolenia. Dowiesz się jak łączyć uczestników w zespoły oraz jak dbać
o formy pracy w zależności od grupy, z jaką pracujesz. Dowiesz się jak omawiać ćwiczenia i aktywizować grupę.

zjazd 3 – Feedback w pracy trenera

W trakcie tego zjazdu zyskasz okazję by otrzymać budujący feedback. Przećwiczysz także przekazywanie informacji zwrotnej innym osobom. Umiejętność ta jest jednym z największych elementów warsztatu trenera.

Zjazd 4 – TRENERSKIE TRUDNE SPRAWY

Dowiesz się jakie sytuacje trudne najczęściej występują w trakcie szkoleń oraz poznasz ich źródła. W trakcie tego zjazdu nauczysz się również stosować działania prewencyjne, a także wdrażać odpowiednio wystopniowane reakcje trenerskie, aby zabezpieczyć realizację celów szkoleniowych.

ZJAZD 5 – PODSUMOWANIE I ZALICZENIE AKADEMII TRENERÓW

W trakcie tego zjazdu podsumujemy całą Akademię Trenerów oraz zadbamy o kalibrację zdobytych umiejętności. Przeprowadzisz fragment swojego własnego szkolenia oraz otrzymasz wskazówki do dalszego rozwoju.

ZJAZD 6 – PROWADZENIE SZKOLEŃ ONLINE

ONLINE

Spotkajmy się w wirtualnym świecie, aby dowiedzieć się jak całą zdobytą wiedzę zastosować w ujęciu szkoleń prowadzonych w formie ONLINE. W trakcie tego zjazdu otrzymasz praktyczne wskazówki, które pomogą Ci maksymalnie wykorzystać potencjał wirtualnych spotkań z uczestnikami.

zapisy i kontakt

Czas na nowe wyzwania!
Odkryj swoją trenerką pasję
z “Akademią Trenerów EXTEND”
i podbijaj świat szkoleń!

W celu wzięcia udziału w Akademii Trenerów EXTEND skontaktuj się
kontakt@excg.pl
723 633 119