DRUŻYNA EXTEND Consulting Group

Łączymy ze sobą wiedzę z różnych obszarów biznesu

Realizujemy nowatorskie projekty szkoleniowe

Specjalizujemy się w projektowaniu i dostarczaniu rozwiązań rozwojowych w formie szkoleń, coachingów oraz konsultingu.
Jesteśmy świadomi, że każdy człowiek ma swoje „FLOW”, którego nie da się zmierzyć, zważyć, ani policzyć. Nasz zespół jest zróżnicowany pod kątem doświadczeń, charakterów, pasji i PESELu.
Ta mieszanka osobowości pozwala nam skalibrować Ciebie i Twój zespół z Trenerem, który będzie nadawać z Wami na tych samych falach. Nasi Trenerzy i Konsultanci pracowali na różnorodnych pozycjach – od specjalistów po dyrektorów działów sprzedażowych, marketingowych, finansowych, zakupowych. Są wśród nas również HR-owcy, badacze i psychologowie.

Zespół

Grzegorz walczak

Wieloletnie doświadczenie menedżerskie zdobywane w firmach z różnych branż, na wysokich pozycjach w strukturze zarządczej: kreowanie strategii marketingowej – sprzedażowej, umiejętność zarządzania dużymi zespołami ludzi, umiejętności podejmowania decyzji, kreatywnego rozwiązywania problemów, zdolności określania priorytetów, skuteczne poszukiwanie / kreowanie nowych rozwiązań handlowych i operacyjnych.

elżbieta gros

Specjalizująca się w doradztwie organizacyjnym oraz procesach rozwojowych zarówno dla międzynarodowych koncernów, jak i dla lokalnych firm średniej wielkości. W tym współpraca z Uczelniami Wyższymi jako doradca zawodowy.
Doświadczenie w kreowaniu oraz we wdrażaniu polityki personalnej, doświadczenie w budowaniu struktur organizacyjnych, procesów oraz standardów pracy.

bartłomiej kurowski

Jako menedżer regionalnych struktur sprzedażowych odpowiadał za realizację ambitnych planów oraz zarządzał i rozwijał zespoły sprzedażowe. Pełnił również funkcję dyrektora sprzedaży, odpowiadając za wynik finansowy spółki i kierunki rozwoju. Swoją wiedzę
i doświadczenie wykorzystuje w szkoleniach
i innych projektach rozwojowych w obszarze sprzedaży i zarządzania

Mateusz Łochowski

Trener, Handlowiec, Konsultant, Psycholog Biznesu. Zdobył międzynarodową certyfikację trenerską IES. Zaczynając od 2015 roku spędził już ponad 6000 godzin realizując projekty rozwojowe. Specjalizuje się w projektowaniu
i prowadzeniu szkoleń z zakresu komunikacji, sprzedaży, obsługi klienta, budowania standardów pracy oraz umiejętności interpersonalnych, Buduje projekty onboardingowe, teambuildingowe i rozwojowe. Kreuje i wdraża w organizacjach procesy związane ze sprzedażą i obsługą klienta. Swój styl pracy opiera na kreatywności, spontaniczności, naturalności, a przede wszystkim na ogromnej uważności na drugiego człowieka, który
w procesie szkoleń stanowi najwyższą wartość. Jest miłośnikiem słowa – jak ryba w wodzie czuje się podczas prezentacji i wystąpień publicznych.

Joanna Zadworna

Trener, Konsultant, Coach ICC, Psycholog, Trener od 1999 roku. Realizuje projekty dla branży medycznej i farmaceutycznej. Jej pasją jest lingwistyka perswazyjna stosowana w sprzedaży, rozwijanie umiejętności budowania porozumienia za pomocą słowa, Specjalizuje się również
w projektowaniu i prowadzeniu warsztatów
z wystąpień publicznych i mowy ciała, negocjacji w modelu harwardzkim, wywieraniu wpływu oraz radzeniu sobie ze stresem i jego skutkami. Jest autorem szkoleń, gier i ćwiczeń szkoleniowych. Jej podejście do szkoleń wyróżnia przekonanie, że najlepsze efekty w rozwoju ludzi dorosłych osiąga się doceniając dotychczasowe kompetencje i wykorzystując naturalne zasoby uczestników.